POZOR ZMĚNA

28. 1. v 9.30 „Aby zoubky nebolely“

Platba kroužků, potvrzení školkového

a) tento týden 22.-24. 1 v době potvrzení daní
b) 3. 2. od 7.30 do 9:45 v Beruškách
5. 2. od 13:00 do 16:00 v Beruškách

Platba kroužků 2. pololetí

Zumba – 750,-       začátek 5. 2. 2020   13. lekcí

Hravá flétna – 350,-           4. 2. 2020

Hrátky s příběhy – 400,-     3. 2. 2020

Zdravotní cvičení – 800,-     2. 3. 2020

Všechny kroužky budou ukončeny na konci května. Zumba po odučení 13. lekcí. V době prázdnin a státních svátků se kroužky nekonají.

Platby prosím doneste do ředitelny školy v pondělí 27. 1. od 8:00 do 10:00 hod nebo do třídy Berušky ve středu od 13:00 do 16:00 hod.

Plavání

Ve vestibulu bude od úterý 7. 1. 2020 závazná přihláška na plavání. Z důvodu uzavření bazénu to bude jen 7 lekcí. Cenu v tuto chvíli nevím. Prosím, kdo má zájem, napište se.

Škola v přírodě

Vážení rodiče,

ve vestibulu školy bude od 6. 1. 2020 nachystaná závazná přihláška na školu v přírodě, která se uskuteční od 15.6 do 19. 6. 2020 v penzionu U Šikulů v Bolešíně u Věstína. Cena 2 500,- za ubytování, stravu a dopravu.

Pomoc na školní zahradě

Podzim už je zase tady, fouká vítr, prší, sluníčko málo hřeje a stromy shodily listí. Proto prosíme všechny ochotné ruce, aby nám pomohly v sobotu 16. 11. dopoledne od 9 hodin naši zahradu poklidit – shrabat listí.

Všichni, kteří se nebojí aktivního odpočinku, jsou srdečně vítáni.

Děkujeme ZVÍDÁLCI

P.S. Pokud by někdo měl doma vrtačku a vše, co k ní patří je taky vítán a to i v jiný den. Jen se prosím domluvte ve třídě s paní učitelkou, kam chce přidělat sítě. Naše zdi jsou plné překvapení. Možná proto se tu čas od času objeví nějaký utrápený duch. 🙂

Informace ke stávce 6.11.2019

• Mateřská škola bude otevřena
  • Zaměstnanci podpoří stávku formou vyjádření smutku nad stavem našeho školství černým oblečením nebo černou stužkou
  • Pokud se chce někdo z rodičů přidat má možnost se vyjádřit stejným způsobem

DĚKUJEME ZA POROZUMĚNÍ A PODPORU

Ohleduplnost

Vážení rodiče,

spolu s velkými výkyvy teplot a počasí se začínají opět kolektivem šířit nemoci – střevní virózy, nachlazení, kašel, rýma. Děti tak mohou být přenašeči infekčních a virových onemocnění. Na základě stížnosti z řad rodičů si dovoluji důrazně apelovat na skutečnost, že ve školním řádu naší mateřské školy je zakotveno a vychází ze školského zákona, že rodiče mají povinnost vodit dítě do mateřské školy zdravé.

Během dne, často i při příchodu do třídy, jsou na vašich dětech vidět projevy nemoci. Zdravé a bezpečné prostředí naší školky můžeme zajistit jen se zdravým rozumem a ohleduplností všech zúčastněných – zaměstnanců školy a zákonných zástupců.

V první řadě ubližujeme svým blízkým – vlastním dětem.

Děkuji                                                   Hana Mišková

V Brně dne 3. 10. 2019

Vážení rodiče, informační nástěnka ve vestibulu bude mít jen omezené informace. Veškeré informace budete mít na nástěnce v šatně třídy.