Vážení rodiče,

na www stránkách školy (úřední deska – dokumenty ke stažení) najdete “Potvrzení o výši vynaložených výdajů za umístění dítěte v mateřské škole“.
Pokud budete tento dokument potřebovat, vyplňte si ho, prosím, vytiskněte a předejte paní učitelce ve třídě.

Z důvodu uzavření MŠ z naší strany, které bylo delší než 5 dnů, Vám bylo na účet vráceno školné ve výši 150 Kč.

Pololetí kroužků (kromě ESS) končí 30. 1. 2022.
Prosím o jejich úhradu na druhé pololetí do konce ledna.

Děkuji Hana Mišková

Podzimní prázdniny

Vážení rodiče,
nahlaste prosím ve třídě docházku svého dítěte o podzimních prázdninách
(27. 10. a 29. 10.).
28. 10. státní svátek, MŠ je uzavřena.
29. 10. z důvodu malování schodiště, vestibulu a horní chodby omezení provozu MŠ. Kdo má možnost, nechte si prosím dítě doma.

Děkuji

Platba kroužku „Hrajeme si se slovy“ 790,- na účet MŠ.

Odhlášky stravy v době prázdnin

Pokud již nyní víte, že vaše dítě nebude v době podzimních prázdnin ve školách 27. –  -29.10. docházet do MŠ, moc prosíme o odhlášky stravy co nejdříve.Děkuji Ivana Baláková ,vedoucí stravování

V říjnu začínají kroužky:

6. 10. 15:15 – 16:00 hod. Pohybové dovádění – platba na účet TŠ Aura

7. 10. 14:30 – 15:15 hod. Keramika – platba na účet společnosti „Poznej víc“

11. 10.  14:30 – 15:15 hod. Hrátky se slovy – platba na účet MŠ

ESS začínají v listopadu

Viróza

Vážení rodiče,

ve všech třídách máme střevní virózu a silné nachlazení. Děti se vrací do školky nedoléčené a přenášejí to na zdravé děti  i zaměstnance MŠ . Nechávejte si prosím děti doma až do úplného uzdravení.

V pátek 24. 9. bude provoz pouze ve třídě Berušky. V pondělí 27. 9. bude provoz omezen.

Děkuji za ohleduplnost a pochopení.

Mišková

strava

Všechny děti jsou automaticky přihlášeny každý měsíc na stravu, v případě nepřítomnosti lze odhlásit přes www.strava.cz,popř. ve vyjímečných případech i telefonicky ve ŠJ 546 224 373.

První den nepřítomnosti si lze oběd a odpol.svačinu vyzvednout v době 11.30 – 11,45 hod.ve školní kuchyni do vlastních jídlonosičů(ne skleněných).

Ivana Baláková, vedoucí stravování

Školní rok 2021/2022

Vážení rodiče,

začíná nám nový školní rok. Kotelna je stále v rekonstrukci, ale teplá voda bude. 🙂
Prosím vás o zvýšený dohled na děti u velké brány, kde je velký výkop.
Z důvodu různých nařízení a opatření vás prosím, aby dítě do školky přivedl jen jeden z rodičů. Doprovod dítěte musí mít zakrytá ústa a nos respirátorem. Bez ochrany obličeje nesmí být vpuštěn do budovy MŠ.

Ráno prosím předejte paní učitelce ve třídě veškerou dokumentaci, kterou u sebe máte – nové děti. Ti, kteří se nám starali o kytičky, je mohou už také přinést. Děkujeme.

Moc děkujeme všem, kteří nám pomohli při chystání školky na výměnu radiátorů i těm, kteří přišli pomoct s úklidem po výměně.

Třídní schůzka bude ve čtvrtek 2. 9. 2021 v 17 hodin ve třídě Berušky. Prosím, aby přišel jen jeden z rodičů.

Děkuji Hana Mišková