odhlášení stravy

Od 12.04. 2021 jsou přihlášeny ke stravě pouze děti-předškoláci.

Pokud budete u těchto dětí potřebovat odhlásit, proveďte prosím individuálně.

Děkuji.

Ivana Baláková ,vedoucí stravování

Prodloužení uzavření MŠ

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že:
– vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. března 2021 přijala krizové opatření, kterým prodloužila účinnost předchozího krizového opatření č. 200 ze dne 26. února 2021, kterým se omezuje provoz škol a školských zařízení (dostupné ZDE)
– do 11. dubna se tedy prodlužuje dosavadní stav a pokračuje se v dosavadním režimu.

Letní docházka

Vážení rodiče,

do úterý 30. 3. 2021 do 12 hod. mi prosím napište na e-mail MŠ (mskachlikova17@gmail.com) docházku Vašeho dítěte v době letních prázdnin do naší MŠ – bude chodit/nebude chodit. Upozorňuji Vás, že z důvodu rekonstrukce kotelny bude naše školka zajišťovat provoz v prostorách MŠ Kavčí. Pokud od někoho nedostanu odpověď, budu to považovat, že o docházku v tu dobu nemá zájem. Požadované dokumenty pro docházku na jiné školky Vám budu scenovat a posílat od 6. – 9.  4. 2021.

Hana Mišková

Vážení rodiče,

z nařízení vlády se prodlužuje uzavření MŠ do 28. 3. 2021.  Celé znění najdete na Úřední desce.

odhlašování stravy

Prosíme o včasné odhlašování stravy v případě nepřítomnosti dítěte v  MŠ. Hodně nám tím pomůžete při plánování nákupů a přípravě jídel.

Děkuji………………….Ivana Baláková, vedoucí stravování

Konec karantény

Vážení rodiče,

Berušky se opět otevírají na základě rozhodnutí KHS zítra 26. 1. 2021.

HM

Karanténa

Vážení rodiče, všechny výsledky jsou negativní. Zítra budu psát na KHS a žádat o ukončení karantény. Když ji ukončí, v úterý je školka v plném provozu. Děkuji všem za pochopení a pomoc s provozem. Pěkný den Hana Mišková