Sleva na dani

potvrzení o zaplacení školného budu vydávat v ředitelně školy

ve středu 17. 1. od 12: 30 do 16:30 hod
ve čtvrtek 18. 1. od 6:30 do 9:30 hod

Bc. Hana Mišková

POZOR – změna variabilních symbolů

Vážení rodiče,

vzhledem k nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR) účinné od 25.5.2018 jsme nuceni změnit systém variabilních symbolů pro bezhotovostní platbu školného a stravného.

Ze stávajícího rodného čísla dítěte bude mít každý žák nově vygenerovaný variabilní symbol, který zjistíte u vedoucí školního stravování, popř. ředitelky MŠ.

Přijaté platby s původním variabilním symbolem budou v lednu a v únoru akceptovány.

Vrácení přeplatku za stravu 12/2017

Vážení rodiče,

přeplatky stravného za prosinec se budou vyplácet standardně v kanceláři vedoucí školního stravování a to ve dnech:

čtvrtek     11.1.2018 od  12:30 do 16:30
pátek         12.1.2018 od   7:00  do 10:00

Bc. Lenka Matějíčková

Vážení rodiče,

v dokumentech ke stažení je aktualizovaný Školní řád. Aktualizace se týkají změn v platbách a časech vydávání stravy. Prosím, abyste si řád přečetli a v „tunýlku“ v přízemí podepsali. Řád je v „kapse“ na zdi. Moc vám děkuji.
Bc. Hana Mišková

Přeplatky za stravu

Vážení rodiče,

v měsíci prosinec se stravné na měsíc leden nebude vybírat.

Ve čtvrtek   14. 12.     od  12:30 do 16:30
         a pátek  15. 12.     od    7:00 do 10:00

se budou vydávat přeplatky za stravu za měsíc listopad.
Školné se bude vybírat ve stejné dny a čas.

V lednu 2018 se budou vydávat přeplatky za měsíc prosinec.

Zároveň Vás prosím, abyste nahlásili docházku dítěte v týdnu od 18. 12. do 22. 12. 2017, z důvodu uzávěrky školní kuchyně, paní učitelce ve třídě. V tomto týdnu nelze po nahlášení oběd odhlásit. V případě nemoci si však můžete pro oběd přijít po celý týden.

Docházku, prosím, nahlaste do 15. 12. 2017.
Děkuji Bc. Hana Mišková

Platby od 1.1.2018

Vážení rodiče,

od 1. 1 2018 přecházíme na bezhotovostní platbu školného i stravného. Stravné i školné je splatné do 15. dne příslušného kalendářního měsíce. Platí se bezhotovostně trvalým příkazem nebo složenkou. První platbu, prosím, zadejte v měsíci lednu a poslední v červnu. V hotovosti lze platit pouze výjimečně a to po dohodě s vedoucí školního stravování nebo ředitelkou školy. Jako variabilní symbol uveďte prosím rodné číslo dítěte.

Školné:
číslo účtu:                   2028993349/0800
variabilní symbol:    zjistíte u vedoucí školního stravování
částka:                         440,-

Stravné:
číslo účtu:                  2141589399/0800
variabilní symbol:   zjistíte u vedoucí školního stravování
částka:                        děti do 6. let    735,-   (21x 35,-)
                                       děti od 7. Let   780,-   (21 x 40,-)

Vyúčtování za stravu proběhne na konci školního roku v měsíci červnu. Přeplatky Vám budou vráceny na Vámi zadaný účet.

Hana Mišková

Poděkování Zvídálka

Zvídálek děkuje mamince Stružkové, mamince Kořínkové, mamince Jirků, mamince Matějíčkové, tatínkovi Matějíčkovi, babičce Korbelové, mamince Vitáskové s babičkou, mamince Kopčániové, tatínkovi Kopčániovi, mamince Abdellattif, paní kuchařce Marušce, paní učitelce Janičce a Verunce K. za pomoc shrabání listí po celé zahradě.

Poděkování Berušky

– paní Kořínkové za kopírování omalovánek, zajištění odvozu shrabaného listí
– panu Kocourkovi za kopírování pracovních listů
– paní Cabalové za pastelky a papíry do kopírky