Lampionáda

Ve čtvrtek 1. 11. v 16.30 hod se všichni sejdeme ve svých třídách – rodiče, děti i paní učitelky. Každá třída si vyrobí malé překvapení a za doprovodu písní a lampionů, přinesených z domu, se vydáme do tmy hledat ducha naší školky.

Co potřebujete? Dobrou náladu, odvahu a hlavně lampion.

Zápis z třídní schůzky konané 13. 9. 2018

Přivítání rodičů, představení zaměstnanců školy

Kroužky – pondělí: angličtina
 úterý: edukativně – stimulační – skupinky, pokud se podaří domluvit, tak logopedický kroužek
středa: zumba
čtvrtek: flétna, pokud se podaří domluvit, tak zdravé cvičení
Plavání bude až ve druhém pololetí: pondělí, odjezd v 7 hodin na Kraví horu.
Od konce září do listopadu proběhne projekt k polytechnické výchově::středa 7:45 – 9:30

Přihlásit dítě do kroužku můžete na parapetu ve vestibulu školky, u odhlašování obědů.

Odpolední akce s rodiči: říjen – drakiáda s opékáním
listopad – lampionový průvod
prosinec – dílničky, pečení cukroví – rodiče zajistí suroviny,
vánoční zpívání (bílé oblečení, zpívá se venku na zahradě školky)
březen – vynášení Morany (dopoledne), dílničky
duben – čarodějnický rej
květen – tvořivé odpoledne k svátku maminek
červen – pasování školáků

Budeme se snažit tyto akce pořádat ve čtvrtky od 16 hodin.

Je domluvená škola v přírodě – penzion U Šikulů, Bolešín, termín 13. – 17. 5.
Hledáme, kam pojedeme na výlet.
Pravděpodobně bude spaní ve školce pro předškoláky.

Platby : 430,- školné, děti s povinnou předškolní docházkou, tzn. děti, které dovrší tento školní rok 6 let a děti s odloženou školní docházkou, školné neplatí
735,- stravné, děti s odloženou školní docházkou 840,-

Platby zasílejte na dané účty do 15. v daném měsíci. První platba v září, poslední v červnu.

Kultura:  500,- na pololetí
Vánoce: 400,-  položka bude tento školní rok použita především na dovybavení hraček na školní zahradě, popřípadě nákupu zahradního domku– odsouhlaseno jednohlasně zúčastněnými rodiči.

Apelování na rodiče – ohleduplnost ke druhým
Prosím všechny rodiče, aby hlásili závažná (infekční i virová) onemocnění svých dětí, abychom mohli tuto informaci sdělit ostatním rodičům. Také prosím, abyste si nemocné děti nechali doma až do úplného uzdravení. Děkuji

Oslava narozenin: proběhla bouřlivá debata, na základě které se uskuteční anketa. V anketě budou tři varianty. Varianta s největším počtem hlasů vyhraje. Zapojení se do ankety lze od pondělí 17. 9. do pátku 21. 9. poledne. Anketa bude ve vestibulu školy pod jídelníčkem.

Prosba o pomoc s opravami nebo materiálem: seznam oprav bude ve vestibulu, kdo nám může při některé z oprav pomoc, napište se prosím.

Jedná se o: vytvoření el. zásuvky
opravu světla ve sklepě
obklad + dlažba v kuchyňce ve třídě Motýlků
opravu obložení
opravu žaluzií
přidělání držáků na vlajku
natření schodiště
oprava ohniště
oprava stěny ve sborovně
předělání písku
zrušení pískoviště
shrabání listí

Třídní schůzka

pro všechny rodiče se uskuteční 13. 9. 2018 v 17:00 hod. Prosím rodiče, aby si zajistili hlídání dětí.
Na třídní schůzce se seznámíte s novými kroužky, novými zaměstnanci a s dalšími záměry školy.

Nezapomeňte si prosím změnit platbu školného na 430 Kč. Splatnost školného i stravného je 15. dne v daném měsíci.

Děti při nástupu do MŠ potřebují oblečení do třídy, na ven, polštář (+ povlak), malý hrníček (cca 2 dcl), pevnou obuv – do třídy (s patou, ne pantofle) a na procházku. Pro lepší adaptaci je možné, aby si děti přinesly svého plyšáka – přiměřené velikosti :)))

Prosím všechny rodiče, kteří neodevzdali vyplněné dotazníky, aby je první den nástupu donesli. Zároveň Vás prosím, abyste měli trpělivost při vyplňování všech papírů, které nás potkalo v rámci GDPR.

Moc Vám děkuji.
Hana Mišková

Vážení rodiče

MŠ ZVÍDÁLEK Vás vítá v novém školním roce 2018/19.

Těší se na Vás a Vaše děti všichni zaměstnanci MŠ.

Školné

Vážení rodiče,

pro školní rok 2018/2019 je stanovena výše školného 430 Kč za měsíc.
Změňte si prosím od 1. 9. 2018 platbu na Vašem příkazu.

Děkuji
Hana MIšková