Akce školky

Leden

4. 1. v 11:00 v bystrckém kostele – koncert Musica Anime
Oběd bude ten den později. Prosím, abyste si pro děti po obědě přišli nejdříve ve 12:45 hod. Děkuji

8. 1. v 9:00 „Nebojím se doktora“
Výukový program (po třídách) s MUDr. Veronikou Fiamoli, Ph.D.

9. 1. v 9:00 „Proč nám kráva mléko dává“
Výukový program (po třídách) Filiánek

17. 1. v 10:30 „Dětským srdíčkům“
Koncert Mgr. Břetislav Vojkůvka

25. 1. v 9:00 VIDA! pro školky
Výukový program a science show na brněnském výstavišti. Pojedou jen nejstarší děti z důvodu náročnosti programu. Pořad se platí zvlášť, cena 100,-

Vánoční dílničky

•  již začaly a budou pokračovat v pondělí 4. 12 a 11. 12. od 16:00 hod

Zdobení stromečku

• každá třída si nazdobí svůj stromeček 1. 12. břehem dopoledne

Čertovský den

• 5. 12. si uděláme čertovský den. Proto prosíme rodiče, aby děti již ráno oblékli do čertovského oblečení

Mikulášská nadílka

• 6. 12. v 8:30
  • divadlo Koráb nám zahraje divadlo a snad přijde i Mikuláš s nadílkou

Pečení cukroví

• 13. 12. budeme dopoledne péct cukroví. Prosíme rodiče o přinesení potřebných surovin do pondělí 11. 12. ráno. Kromě surovin přivítáme i šikovné ruce na pomoc při pečení – vyvalování těsta, vykrajování …  V odpoledních hodinách se bude cukroví dodělávat. Na případné pomoci se domluvte prosím s paní učitelkou na třídě.
  • Cukroví ochutnáme na Vánočním zpívání

Vánoční zpívání

• příjemnou vánoční atmosféru naladíme v úterý 19.  12. v 16:30 hod.  na zahradě školky. Oblečte děti prosím do bílého (velké tričko, prostěradlo, vlastní tvorba ). Po zpívání bude jarmark a menší občerstvení v podobě cukroví a něčeho teplého na pití.

Provoz školky

bude pro kalendářní rok 2017 ukončen v pátek 22. 12. Těšit se na všechny budeme ve středu 3. 1. 2018. V tento den bude i vánoční nadílka. V dobu vánočních prázdnin je MŠ uzavřena.