Mix informací

Vážení rodiče,

začínají se scházet informace k letnímu zápisu (V tuto chvíli je máme jen z MŠ Kamechy). Další informace budu dodávat průběžně do již vyvěšeného euro obalu. Tak si to prosím občas projděte nebo si hlídejte webové stránky požadované MŠ. Do konce března, prosím, nahlaste ve třídách docházku svého dítěte v našem termínu, tj. 29.7.-9.8. Školné bude za toto období 315 Kč – platí se v červnu a všichni, kromě povinné předškolní docházky.

Do konce března prosím o zaplacení kroužků a kultury. Kdo nepřinesl ještě toaletní potřeby, tak prosím i o ně.

1. – 7. 3. půjdou děti do knihovny po třídách. Nejpozději v 8:30 hod. ať je vaše dítě ve třídě, aby stihlo veškeré informace, svačinu a odejít se svojí třídou.