Dnešní datum: 07. 12. 2019  
   
  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ankety
TOP 15

Soubory ke stažení

Galerie fotografií

Registrace a personalizace
Rozšířené vyhledávání


  Vaše rubrikykulatý roh
Berušky
Motýlci
Žabky
Broučci

Sdělení rodičům
Kalendář akcí
Zápisky a fota z akcí
Kuchař Kachlík

  O naší MŠkulatý roh
Informace o škole
Zaměření školy
Školní tradice
Denní rituály
Nadstandardní činnosti
Uspořádání dne
Oblečení, hygienické potřeby
Doporučené oblečení
Platby v MŠ
Naši sponzoři


  Informace o náskulatý roh

Škola podporující zdraví
ZVÍDÁLEK


Kachlíkova 17
635 00 Brno

telefon: 546 220 081
e-mail:
mskachlikova17@gmail.com

Kde nás najdete:
mapa

téma * Zdravá MŠ ZVÍDÁLEK, Kachlíkova 17, se představuje...
Vydáno dne 14. 01. 2009 (7019 přečtení)

Naše mateřská škola je zařazena do sítě Zdravých mateřských škol – tj. škol podporujících zdraví. Certifikát, opravňující školu používat tento název, pravidelně každé čtyři roky na základě výsledků, obhajujeme ve Státním zdravotním ústavu v Praze.

Stěžejním cílem našeho programu je, abychom naučili děti základům zdravého životního stylu, úctě ke zdraví a praktickým dovednostem chránícím zdraví. Dětem jsme vytvořili podnětné a estetické prostředí se spoustou nejnovějších hraček a didaktických pomůcek, které podporují jejich všestranný rozvoj. Věkově smíšené třídy umožňují dětem vykonávat činnosti podle jejich schopností, bez ohledu na jejich věk. Našim nejmenším zajišťujeme dostatečné množství pohybu, s možností využití široké nabídky sportovního nářadí a náčiní. Dobu spánku přizpůsobujeme individuálním potřebám každého dítěte...

Pečujeme o zdravou výživu dětí, která výrazně ovlivňuje tělesnou a duševní pohodu. Do jídelníčku zařazujeme pestrou a vyváženou stravu s dostatkem ovoce, zeleniny, libového masa, ryb, luštěnin a bilovin.
Velký důraz klademe na kvalitu mezilidských vztahů – důvěra, úcta a spolupráce, což zpětně ovlivňuje chování dětí i rodičů. Jakými změnami naše škola prošla, jaké má výsledky a úspěchy najdete v kronice naší školy, která je Vám k dispozici. Současně Vám nabízíme možnost návštěvy spojenou s prohlídkou naší školičky v Týdnu otevřených dveří od 2. 2. do 6. 2. a od 2. 3. do 6. 3. 2009.
Svojí prací a různými adaptačními metodami, jakými jsou dopolední program pro děti od 2 let v doprovodu rodičů s názvem Broučci nebo odpolední program tzv. Přípravné oddělení, se snažíme o vytváření podmínek pro klidný a nenásilný přechod dětí z domova do MŠ. Naše škola nabízí nejrůznější aktivity pro radost a zdraví dětí: hra na flétnu, keramika, plavání, seznamování s angličtinou, školy v přírodě, taneční kroužek, seznamování s počítačem, pro předškolní děti práce v edukativně stimulačních skupinkách s cílem rozvoje schopností a dovedností budoucích prvňáčků. Několikrát do roka pořádáme netradiční akce pro děti - např. Indiánské léto a rýžování zlata, Drakiáda, Karneval, Vynášení Zimy - Morany, Cesta kolem světa, Pasování školáků, nebo velmi atraktivní Čarodějnice.
Každý měsíc vydáváme školní časopis Zprávičky z naší školičky, ve kterém informujeme rodiče o dění v MŠ. Podrobnější informace můžete získat na našich webových stránkách www.skolka.webstr.cz.
V případě Vašeho zájmu si můžete po celý měsíc únor vyzvednout pro své dítě žádost o přijetí, jejíž odevzdání je nezbytnou součástí zápisu do MŠ, který se koná v pátek 6. 3. 2009 od 14.00 do 18.00 hod. a v sobotu 7. 3. od 9.00 do 12.00 hod. Ludmila Cecavová, ředitelka školy


[Akt. známka: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Ludmila Cecavová | Počet komentářů: 5561 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )
  Kdy co vyšlo...kulatý roh
<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

  Dětské webykulatý roh
www.patrasova.cz
www.jablko.cz
www.alik.cz
www.kidsland.cz
www.bambiriada.cz
www.balonek.cz
www.iabc.cz

A1 WEBDESIGN 

optimalizace pro vyhledávače - SEO,
wedesign - tvorba www,
reklama na internetu,
internetové časopisy, 
webhosting

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Kontakt na webmastra