Odhlašování stravy

V naší MŠ  je nainstalován program VIS www.strava.cz  ,číslo jídelny 6807 –

bližší informace vám byly zaslány na email.

Děti jsou automaticky přihlášeny na stravu, v případě plánované  nepřítomnosti ,

odhlášky v tomto programu provádějte  nejpozději den předem do 13.00 hod (lze i o víkendu).

Ve velmi nutných případech lze odhlásit jen v pondělí  nejpozději do 7.00 hod. a to pouze telefonicky  na tel. č. 546 224 373 (ŠK)

Pokud nestihnete odhlásit dítě včas, první den nepřítomnosti  si oběd můžete v době 11.30 – 11.45 hod vyzvednout.

Kontakt do školní kuchyně je pouze pro záležitosti týkající se stravování.

Odhlašování dětí z docházky v MŠ či ohlašování infekčních nemocí apod. je na tel.546 220 081 popř.

na email: mskachlikova17@gmail.com

—————————————————————

Naše školka má vlastní kuchyni, která poskytuje stravování dětem a personálu. Paní kuchařky vaří chutně a dovedou jídlo dětem i lákavě připravit.

Jídelníček sestavuje vedoucí školní kuchyně – respektuje přitom zásady zdravé stravy . Máme kvalitně zavedený celodenní pitný režim, nápoje střídáme, celý den je k dispozici čaj a voda.

Vedeme děti k samostatnosti při stolování. Přinášejí si jídlo a použité nádobí po sobě uklízejí. Předškolní děti používají příbor, ostatní dle přání a zvyklostí z domova.